UNIWERSYTET
TRZECIEGO WIEKU
Tarnowo Podgórne


Zarząd UTW

A-A+
print


Irena Szewczyk
Prezes Zarządu UTW

Od września 2009 roku jestem emerytką. Z zawodu i zamiłowania nauczycielem chemii, fizyki i matematyki. Mam 30-to letni staż pracy w szkole. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, matką i babcią. Lubię zwierzęta i pracę w ogrodzie. Nie lubię bezczynności. Cenię sobie poczucie bycia przydatną i aktywną, stąd moja praca w UTW. Marzenia: poznawanie świata w gronie przyjaciół.

Elżbieta Biniek
V-ce Prezes

Z wykształcenia i zamiłowania ekonomista. Była księgowa. Obecnie jestem na emeryturze. Lubię pomagać ludziom będącym w potrzebie. Aktywna, cenię w sobie potrzebę spełniania. Hobby to przyroda i zwierzęta, szczególnie psy i koty. Dlaczego UTW ? Bo w naszym gronie mogę kontynuować oraz rozszerzać wiedzę , umiejętności, zamiłowania. Sama zachęcona przez przyjaciół, zachęcam innych przyłączcie się do nas, do UTW. Naprawdę warto !!!!!!

Barbara Dworczyk
Członek Zarządu

Od 30 lat mieszkam i pracuję w Tarnowie Podgórnym. W 2008 roku przeszłam na emeryturę ale jestem nadal aktywna zawodowo – prowadzę księgowość w jednej z tarnowskich firm. Brałam udział w założeniu UTW na terenie naszej Gminy – rejestrowałam i zakładałam księgi a co najważniejsze prowadziłam księgowość stowarzyszenia. Moja zainteresowania to m.in. podróże, poznawanie nowych ludzi i kultur sprawia mi ogromną przyjemność. Wolny czas, którego niestety nie mam zbyt wiele spędzam bardzo aktywnie – na pracy w ogrodzie. Czuję potrzebę by pomagać innym dlatego chętnie włączam się w działania UTW.

Irena Ciesielska Balcer
V-ce Prezes


Grażyna Jańczak
Sekretarz

Jestem rodowitą poznanianką ,10 lat temu przeniosłam się na obrzeże miasta w poszukiwaniu spokoju i ciszy,które cenię.Kocham ludzi,zwierzęta,przyrodę i podróże.Mój udział w UTW otworzył mi nowe horyzonty,pozwolił poznać wielu ciekawych ludzi.Chcę pomagać innym, staram się to robić.Moja pasja to deqoupage i scrapbooking.

Franciszek Jakóbiec
Członek Zarządu

Jestem byłym żołnierzem zawodowym. Moją pasją są podróże w nieznane mi zakątki świata. Dzięki temu poznałem już wiele krajów , ludzi i kultur na różnych kontynentach. Lubię uprawiać sport, zwłaszcza dyscypliny zimowe, co wiąże się z podróżami w góry w celu realizacji mojej kolejnej pasji- narciarstwa. Ponadto lubię pomagać innym, w miarę swoich możliwości, a to umożliwia mi czynne uczestnictwo w działalności UTW.

Ewa Fertsch-Furmaniak
Członek Zarządu


Aleksandra Kolendo
Przewodnicząca Rady Programowej


Regina Kaczmarek
Członek Zarządu


Jestem rodowitą mieszkanką Gminy Tarnowo Podgórne.
Pochodzę z rodziny głównie zajmującej się gospodarstwem rolnym, dlatego jestem nauczona pracowitości. Po przejściu na emeryturę postanowiłam spełniać swoje marzenia których nie mogłam realizować wcześniej. Do UTW uczęszczam na różne zajęcia.
Wolny czas lubię spędzać w ogrodzie, podróżować, pomagać innym potrzebującym oraz poznawać świat w gronie miłych przyjaciół.
Ewa Dąbrowicz-Małecka
Skarbnik

Od czerwca 2014 roku jestem na emeryturze, do 2019r. byłam jeszcze
czynna zawodowo.Z wykształcenia i zamiłowania ekonomistka.
Do UTW zapisałam się po zakończeniu pracy zawodowej w 2019r.
Lubię uczestniczyć w życiu społecznym i kulturalnym mojej miejscowości
i nie tylko. Przez 25 lat prowadziłam koło turystyczne " Pepita ",
24 lata byłam członkiem Rady Sołeckiej, a od 27 lat jestem członkiem Zespołu Pieśni i Taca Lusowiacy. Lubię pracować społecznie, podróżować i pomagać ludziom.