UNIWERSYTET
TRZECIEGO WIEKU
Tarnowo Podgórne


Zarząd UTW

A-A+
print


Irena Szewczyk
Prezes Zarządu UTW

Od września 2009 roku jestem emerytką. Z zawodu i zamiłowania nauczycielem chemii, fizyki i matematyki. Mam 30-to letni staż pracy w szkole. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, matką i babcią. Lubię zwierzęta i pracę w ogrodzie. Nie lubię bezczynności. Cenię sobie poczucie bycia przydatną i aktywną, stąd moja praca w UTW. Marzenia: poznawanie świata w gronie przyjaciół.

Elżbieta Biniek
V-ce Prezes

Z wykształcenia i zamiłowania ekonomista. Była księgowa. Obecnie jestem na emeryturze. Lubię pomagać ludziom będącym w potrzebie. Aktywna, cenię w sobie potrzebę spełniania. Hobby to przyroda i zwierzęta, szczególnie psy i koty. Dlaczego UTW ? Bo w naszym gronie mogę kontynuować oraz rozszerzać wiedzę , umiejętności, zamiłowania. Sama zachęcona przez przyjaciół, zachęcam innych przyłączcie się do nas, do UTW. Naprawdę warto !!!!!!

Maria Zgoła
V-ce Prezes

Jestem emerytowaną nauczycielką. W UTW w Tarnowie Podgórnym działam od początku jego powstania, a dokładnie od czasu zawiązania się grupy inicjatywnej. Praca na rzecz innych i jednocześnie realizowanie osobistych planów i pasji wypełnia czas dany mi na emeryturze i utwierdza w przekonaniu, że ma się tyle lat na ile się czuję. Jestem radną Rady Gminy Tarnowo Podgórne, uczestniczę w zajęciach gimnastycznych i plastycznych dla dorosłych, w wolnych chwilach czytam książki.

Maria Kaniewska
Przewodnicząca Rady Programowej

Polonistka, długoletni pracownik Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (ostatnie 22 lata w Centrum Studiów Otwartych UAM). Kocha zwierzęta (szczególnie psy – sędzia kynologiczny od jamników) i kwiaty.

Ewa Stefaniak-Garbarczyk
Sekretarz Zarządu UTW

Pochodzę z Wielkopolski, a w Tarnowie Podgórnym mieszkam od 2000 roku. Z wykształcenia jestem ekonomistą, byłym pracownikiem banków. W UTW jestem od samego początku, znalazłam się w grupie inicjatywnej powołania UTW. Moje zainteresowania to podróże, ostatnio poza granice naszego kraju. Lubię przyrodę, nasze góry, uwielbiam naszego kota – dachowca.

Maria Machowina
Skarbnik

Z wykształcenia jestem ekonomistą. Przepracowałam w zawodzie 40 lat. Równocześnie pełniłam ważne funkcje społeczne. Chciałabym teraz jeszcze zrobić coś dla siebie i innych. Jestem przekonana, że praca w UTW jest dobrym polem do tego działania. Kocham ogród i podróże. Jestem ciekawa świata, ludzi i innych kultur.

Barbara Dworczyk
Członek Zarządu

Od 30 lat mieszkam i pracuję w Tarnowie Podgórnym. W 2008 roku przeszłam na emeryturę ale jestem nadal aktywna zawodowo – prowadzę księgowość w jednej z tarnowskich firm. Brałam udział w założeniu UTW na terenie naszej Gminy – rejestrowałam i zakładałam księgi a co najważniejsze prowadziłam księgowość stowarzyszenia. Moja zainteresowania to m.in. podróże, poznawanie nowych ludzi i kultur sprawia mi ogromną przyjemność. Wolny czas, którego niestety nie mam zbyt wiele spędzam bardzo aktywnie – na pracy w ogrodzie. Czuję potrzebę by pomagać innym dlatego chętnie włączam się w działania UTW.

Irena Ciesielska Balcer
Członek Zarządu


Grażyna Jańczak
Członek Zarządu

Jestem rodowitą poznanianką ,10 lat temu przeniosłam się na obrzeże miasta w poszukiwaniu spokoju i ciszy,które cenię.Kocham ludzi,zwierzęta,przyrodę i podróże.Mój udział w UTW otworzył mi nowe horyzonty,pozwolił poznać wielu ciekawych ludzi.Chcę pomagać innymi staram się to robić.Moja pasja to deqoupage i scrapbooking

Franciszek Jakóbiec
Członek Zarządu

Jestem byłym żołnierzem zawodowym. Moją pasją są podróże w nieznane mi zakątki świata. Dzięki temu poznałem już wiele krajów , ludzi i kultur na różnych kontynentach. Lubię uprawiać sport, zwłaszcza dyscypliny zimowe, co wiąże się z podróżami w góry w celu realizacji mojej kolejnej pasji- narciarstwa. Ponadto lubię pomagać innym, w miarę swoich możliwości, a to umożliwia mi czynne uczestnictwo w działalności UTW.