UNIWERSYTET
TRZECIEGO WIEKU
Tarnowo Podgórne


Zarząd UTW

A-A+
print


Irena Szewczyk
Prezes Zarządu UTW

Od września 2009 roku jestem emerytką. Z zawodu i zamiłowania nauczycielem chemii, fizyki i matematyki. Mam 30-to letni staż pracy w szkole. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, matką i babcią. Lubię zwierzęta i pracę w ogrodzie. Nie lubię bezczynności. Cenię sobie poczucie bycia przydatną i aktywną, stąd moja praca w UTW. Marzenia: poznawanie świata w gronie przyjaciół.

Elżbieta Biniek
V-ce Prezes

Z wykształcenia i zamiłowania ekonomista. Była księgowa. Obecnie jestem na emeryturze. Lubię pomagać ludziom będącym w potrzebie. Aktywna, cenię w sobie potrzebę spełniania. Hobby to przyroda i zwierzęta, szczególnie psy i koty. Dlaczego UTW ? Bo w naszym gronie mogę kontynuować oraz rozszerzać wiedzę , umiejętności, zamiłowania. Sama zachęcona przez przyjaciół, zachęcam innych przyłączcie się do nas, do UTW. Naprawdę warto !!!!!!

Maria Zgoła
V-ce Prezes

Jestem emerytowaną nauczycielką. W UTW w Tarnowie Podgórnym działam od początku jego powstania, a dokładnie od czasu zawiązania się grupy inicjatywnej. Praca na rzecz innych i jednocześnie realizowanie osobistych planów i pasji wypełnia czas dany mi na emeryturze i utwierdza w przekonaniu, że ma się tyle lat na ile się czuję. Jestem radną Rady Gminy Tarnowo Podgórne, uczestniczę w zajęciach gimnastycznych i plastycznych dla dorosłych, w wolnych chwilach czytam książki.

Ewa Stefaniak-Garbarczyk
Sekretarz Zarządu UTW

Pochodzę z Wielkopolski, a w Tarnowie Podgórnym mieszkam od 2000 roku. Z wykształcenia jestem ekonomistą, byłym pracownikiem banków. W UTW jestem od samego początku, znalazłam się w grupie inicjatywnej powołania UTW. Moje zainteresowania to podróże, ostatnio poza granice naszego kraju. Lubię przyrodę, nasze góry, uwielbiam naszego kota – dachowca.

Barbara Dworczyk
Członek Zarządu

Od 30 lat mieszkam i pracuję w Tarnowie Podgórnym. W 2008 roku przeszłam na emeryturę ale jestem nadal aktywna zawodowo – prowadzę księgowość w jednej z tarnowskich firm. Brałam udział w założeniu UTW na terenie naszej Gminy – rejestrowałam i zakładałam księgi a co najważniejsze prowadziłam księgowość stowarzyszenia. Moja zainteresowania to m.in. podróże, poznawanie nowych ludzi i kultur sprawia mi ogromną przyjemność. Wolny czas, którego niestety nie mam zbyt wiele spędzam bardzo aktywnie – na pracy w ogrodzie. Czuję potrzebę by pomagać innym dlatego chętnie włączam się w działania UTW.

Irena Ciesielska Balcer
Członek Zarządu


Grażyna Jańczak
Członek Zarządu

Jestem rodowitą poznanianką ,10 lat temu przeniosłam się na obrzeże miasta w poszukiwaniu spokoju i ciszy,które cenię.Kocham ludzi,zwierzęta,przyrodę i podróże.Mój udział w UTW otworzył mi nowe horyzonty,pozwolił poznać wielu ciekawych ludzi.Chcę pomagać innym, staram się to robić.Moja pasja to deqoupage i scrapbooking.

Franciszek Jakóbiec
Członek Zarządu

Jestem byłym żołnierzem zawodowym. Moją pasją są podróże w nieznane mi zakątki świata. Dzięki temu poznałem już wiele krajów , ludzi i kultur na różnych kontynentach. Lubię uprawiać sport, zwłaszcza dyscypliny zimowe, co wiąże się z podróżami w góry w celu realizacji mojej kolejnej pasji- narciarstwa. Ponadto lubię pomagać innym, w miarę swoich możliwości, a to umożliwia mi czynne uczestnictwo w działalności UTW.

Ewa Fertsch-Furmaniak

Aleksandra Kolendo

Regina Kaczmarek


Jestem rodowitą mieszkanką Gminy Tarnowo Podgórne.
Pochodzę z rodziny głównie zajmującej się gospodarstwem rolnym, dlatego jestem nauczona pracowitości. Po przejściu na emeryturę postanowiłam spełniać swoje marzenia których nie mogłam realizować wcześniej. Do UTW uczęszczam na różne zajęcia.
Wolny czas lubię spędzać w ogrodzie, podróżować, pomagać innym potrzebującym oraz poznawać świat w gronie miłych przyjaciół.